Vés al contingut (premeu Retorn)

Directori de personal

PERSONAL DEL DEPARTAMENT
Per contactar amb les diferents seccions i amb administració i serveis clicar Qui som - Contactar
CU=Catedràtic d'Universitat   TU=Titular d'Universitat   TEU=Titular d'Escola Universitària   AS=Associat   AJ=Ajudant
PC=Professor Col·laborador   PA=Professor Agregat   PL=Professor Lector   PR=Personal de Recerca   PAS=Personal Administració i Serveis
SECCIÓ ETSAB
Aguado Roca, Mª Teresa + AS maria.teresa.aguado@upc.edu
Arribas Pérez, Irma + AS irma.arribas@upc.edu
Escoda Pastor, Carmen + TU carmen.escoda@upc.edu
Ferran Gozálvez, Carles + AS carles.ferran@upc.edu
Galcerán Vila, Margarita + TEU margarita.galceran@upc.edu
Giménez Mateu, Lluís + ORCID PC lluis.gimenez@upc.edu
Gimeno Serrano, Jaume + AS jaume.gimeno@coac.net
Llorca Bofí, Josep + AS josep.llorca@upc.edu
Lloveras Montserrat, Joaquim + TU joaquim.lloveras@upc.edu
Luque González, Manuel José + TU manuel.jose.luque@upc.edu
Majó Codina, Pau + AS pau.majo@upc.edu
Mendonça Espinheira, Renata de + AS renata.gomes@upc.edu
Mendoza Ramírez, Héctor + ORCID PL hector.mendoza@upc.edu
Mercadé Brulles, Joan + TEU juan.mercade@upc.edu
Mesa Gisbert, Andrés de + PC andres.de.mesa@upc.edu
Mur Soteras, Rafael + TU rafael.mur@upc.edu
Navarro Delgado, Isidro + AS isidro.navarro@upc.edu
Nocito Marasco, Gustavo José + PC gustavo.jose.nocito@upc.edu
Pérez Rodríguez, Antonio + TEU antonio.perez-rodriguez@upc.edu
Pujadas Gispert, Ester + AS ester.pujadas@upc.edu
Redondo Domínguez, Ernest + ORCID TU ernesto.redondo@upc.edu
Regot Marimón, Joaquim + ORCID TU joaquim.regot@upc.edu
Ribó Ventura, Oriol + AS oriol.ribo@upc.edu
Ruiz Castrillo, María Isabel + TU m.isabel.ruiz@upc.edu
Santana Roma, Galdric + PC galdric.santana@upc.edu
Soles Brull, Erik + AS erik.soles@upc.edu
Subirós Brunet, Jordi + AS jordi@subiros.com
Taberna Torres, Judith + AS judit.taberna@upc.edu
Valls Dalmau, Francesc + PR francesc.valls@upc.edu
Vila Robert, Jorge + TU jorge.vila@upc.edu
Zapata Cebrián, Héctor + AS hector@tetravol.com
Zaragoza de Pedro, Isabel + ORCID AS izaragoza@arquired.es
SECCIÓ ETSAV
Ávila Casademont, Genís + AJ genis.avila@cairat.upc.edu
Bosch Folch, Guillem + AS guillem.bosch@upc.edu
Bravo Farré, Lluís + TU luis.bravo@upc.edu
Crespo Cabillo, Isabel + PC isabel.crespo@upc.edu
Fernández Mira, Josep Ramon + TEU jose.ramon.fernandez@upc.edu
García Soto, Núria + AS nuria.garcia.soto@upc.edu
López Miró, Cira AS cira.lopez@upc.edu
Martínez Mindeguía, Francisco + PA francisco.martinez@upc.edu
Millan Gómez, Antonio + CU antonio.millan@upc.edu
Moliner Nuño, Sandra + AS
Moya Sala, Joaquim Narcís + AS

SECCIÓ EPSEB
Badia Serrahima, Ramón + TEU
Cisneros Sorolla, Fernando + TEU
Esquinas Dessy, Jesús + AS
Figueras Quesada, Blanca + TEU
García Rodríguez, Francisco Javier + AS
Gispert Irigoyen, Gustavo de + PC
Gordillo Bel, Didac + AS
Loewe Baranger, Sonia + PC
Marañon González, Rafael Carlos + TU
Marín Navarro, Alberto + AS
Meca Acosta, Benet + TEU
Mon Taillant, Pedro + TEU
Puig Costa, Janina + AS
Sánchez Riera, Albert + AS
Sarro García, Pedro + TEU
Xiques Triquell, Jordi + PC

 

 

PERSONAL ADMINISTRACIÓ I SERVEIS
ETSAB
Guijarro Fayol, Olga PAS olga.guijarro@upc.edu